افزایش حداکثر سن مجاز فرزندان تحت کفالت والدین برای مهاجرت کانادا از ۱۹ به ۲۲ سال

مهاجرت کانادا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آخرین تغییرات قانون مهاجرت کانادا شرایط تازه ای را ایجاد کرده است. مهاجران کشورهای مقصد خود را بر اساس برخی فاکتورها انتخاب می‌کنند، از جمله اینکه آیا می توانند در هنگام مهاجرت، خانواده خود را نیز ببرند یا خیر. تعهد دولت کانادا به اتحاد خانواده ها بدین صورت است که اگر خانواده ها بتوانند در کانادا گرد هم جمع شوند، توانایی آنها برای کار و مشارکت در جامعه کانادا نیز ارتقا خواهد یافت.

شرط سنی بالاتر برای فرزندان مهاجران با دو هدف اصلی قانون مهاجرت کانادا همخوانی دارد: اتحاد خانواده ها در کانادا و حمایت از رفاه اجتماعی و اقتصادی مهاجران از طریق اتحاد خانواده ها.

در حال حاضر، سرط سنی «زیر ۱۹ سال» برای فرزندان وابسته مهاجران اعمال می شود. شرط سنی «زیر ۲۲ سال» از ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷ اجرایی می شود. این شرط جدید به درخواست های اقامت دائمی اعمال می شود که پس از تاریخ دریافت شوند.

این افزایس سن با رویه اجتماعی اقتصادی کنونی جهان مطابقت دارد، چرا که فرزندان تا سنین بالاتری با والدین خود زندگی می کنند. همچنین این قانون جدید امکان ادامه تحصیل فرزندان در کانادا و افزایش تعداد متقاضیان فارغ التحصیل دبیرستانی را برای دانشگاه ها  و کالج های کانادایی فراهم می سازد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_btn title=”سایت کارورزی بین المللی نوین پارسیان” color=”warning” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fworldinternships.ir%2F||target:%20_blank”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_btn title=”کانال تلگرام” color=”primary” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Ftelegram.me%2Fkarpirarec||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]